YAMAHA Muzikos Mokykla - Apie mus

Apie mus

YAMAHA muzikos mokykla Lietuvoje savo veiklą pradėjo 1993 m. Vilniuje.

Esame gerai žinomos pasaulinės muzikinės metodinės sistemos dalis. Pirmą kartą YAMAHA muzikos mokyklos koncepcija buvo pristatyta 1954 m. Japonijoje. Dėka savo universalumo, unikalios metodikos, naujausių technologijų taikymo mokymo procese, greitai išplito visame pasaulyje.

Šiuo metu jau esame YAMAHA muzikos mokyklų franšizinė sistema Baltijos šalyse, turinti 91 atstovybę 35 Lietuvos miestuose bei miesteliuose ir 37 atstovybes 21 Latvijos mieste. Planuojame plėtrą ir Estijoje.

YAMAHA muzikos mokyklos filosofijoje visada svarbiausi dalykai buvo, yra ir bus mūsų mokiniai bei darbo kokybė. Pasaulinė 63 metų patirtis bei 23 metų patirtis Lietuvoje leidžia mums tikėtis, jog mūsų Mokytojai, kuriuos labai stropiai atrenkame ir mokome, dirbs puikiai. Šiuos tikslus įgyvendinti mums padeda labai progresyvi mokytojų atrankos bei kvalifikacijos kėlimo sistema.

YAMAHA muzikos mokykla siūlo programas visiems amžiaus tarpsniams, pradedant kūdikiams nuo 4 mėnesių, vaikams, paaugliams bei suaugusiems. Platus spektras instrumentų bei puikios programos įgalina mus mokyti visų laikų ir stilių muziką.

Mūsų VIZIJA - būti pačia moderniausia, dinamiškiausia, kūrybiškiausia, didžiausia muzikos mokykla Baltijos šalyse.

Mūsų MISIJA - suteikti muzikinio lavinimo galimybes kuo didesniam žmonių ratui bei padėti kiekvienam jų įgyvendinti savo muzikinius Tikslus bei Svajones.