YAMAHA Muzikos Mokykla - Naujienos
Naujienos

Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Antakalnio klasės grupė X-BAND Respublikiniame atrankų ture į III tarptautinį vaikų,jaunimo ir suaugusiųjų meninės raiškos konkursą festivalį MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2017 laimėjo GRAND PRIX. AČIŪ nepailstantiems mokytojams Linai Mockuvienei,Silvijai Pankūnaitei,Edgar Korčuganov ir Vaidai Mieldažienei.

Skaityti plačiau

Yamahos muzikos mokyklos Ringaudų, Romainių, Eigulių ir Šilainių klasių vaikučiai su dainomis ir šokiais sutiko Kalėdų senelį kartu su mokytojomis Inga Hanusauskiene ir Živilė Nazarova.

Skaityti plačiau

Akimirkos iš Kalėdinių koncertų, kurie vyko " Kultūros fabrike". Dalyvavo Miško kvartalo Klaipėdos YAMAHA muzikos mokyklos Klaipėdos4 klasės mokinukai kartu su Kalėdų seneliu. Mokytojos Žydrūnė Gečienė ir Inga Portopaitė-Liutikė.

Skaityti plačiau

Akimirkos iš Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Senamiesčio ir Pavilnio klasių koncerto, pagal N. Lapinskienės muzikinę pasaką „Nauji karaliaus drabužiai“. Ačiū visiems už dalyvavimą ir šypsenas! Mokytoja Ieva Liubochonskienė.

Skaityti plačiau

Gražiai žiemišką lapkričio 12-ąją Birštone sukosi "Rudeninė karuselė" - populiariosios muzikos festivalis-konkursas.14-18 metų kategorijoje, įveikusi labai stiprius konkurentus, II- ąją vietą užėmė YAMAHA muzikos mokyklos Viršuliškių klasės vokalo programos mokinė Aistė Žutautaitė (mokytoja Gaudrė Karvelytė). Sveikiname Aistę, džiaugiamės, kad turime talentingų mokinių! Kviečiame ir Jus savo talentus atrasti su Yamaha muzikos mokykla.

Skaityti plačiau

Spalio 6 d. Jonavoje vykusiame labdaros ir paramos fondo "Gerumo sparnai" koncerte ir vėl pasirodė YAMAHA muzikos mokyklos Jonavos klasės (mok. J. Gudžiūnienė) auklėtiniai. Jie kartu su savo mamytėmis talkino Ovidijui Vyšniauskui dainoje "Tik negesink šviesos".

Skaityti plačiau

YAMAHA muzikos mokyklos Pilaitės (mok.O Dirmantė), Nemenčinės (mok. D. Subel-Žukauskienė), Karoliniškių (mok. G. Muralytė-Eriksonė) ir Elektrėnų (mok. N. Lapinskienė) klasės sudalyvavo Vilniaus šviesų festivalyje Beepositive!

Mieli Kolegos,

Mokytojų dienos proga linkiu įkvėpimo su genialia Keith Jarrett muzika!

Jolanta Pulauskienė

YAMAHA muzikos mokyklos

Vykdančioji direktorė Baltijos šalims

Praeitą savaitę mūsų mokyklos mokinys gitaristas Augustas Poškus (Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Senamiesčio klasė, mokytojas A. Pauliukevičius) grojo Lietuvos Respublikos prezidentūroje, Lietuvos jaunųjų mokslininkų laureatų apdovanojimo proga.

Skaityti plačiau

Naujų mokslo metų šventė YAMAHA muzikos mokyklos Marijampolės klasėje!

Skaityti plačiau

Šilčiausi linkėjimai Giedrei Muralytei-Eriksonei (Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Karoliniškių klasės mokytojai) nuo jos mokinių ir jų tėvelių:

Skaityti plačiau

Sveikiname su Rugsėjo 1-ąja! YAMAHA muzikos mokyklos himnas Jums!

Jolanta Pulauskienė
YAMAHA muzikos mokyklos
Vykdančioji direktorė Baltijos šalims

Ar jau pasiruošėte naujiems mokslo metams? Mes jau! Linksmomis "paruoštuvėmis" dalinasi YAMAHA muzikos mokyklos Klaipėdos klasės mokytoja Žydrūnė Gečienė su dideliu būriu pagalbininkų! Video žiūrėkite mūsų FACEBOOK puslapyje!

«StartPrev12345678910NextEnd»

Page 1 of 17