YAMAHA Muzikos Mokykla - baigiamieji vilniuje klavišiniai

Nuoširdžiai sveikiname sėkmingai išlaikiusius baigiamuosius egzaminus Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Antakalnio, Baltupių ir Pašilaičių klavišinių klasių mokinius!

Iloną Balionis, Ulą Serapinaitę, Dominyką Volodką (Antakalnio klasė, mok. L.Mockuvienė)
Deividą Achranovičių, Gustiną Venckutę, Ūlą Žiūraitę,Tomą Morkūną (Baltupių klasė, mok.E.Kanevičienė)
Antaną Paužą (Pašilaičių klasė, mok. J.Čepaitytė-Bložė)

Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Antakalnio klasės mokiniai Ilona Balionis, Ula Serapinaitė, Dominyka Volodka su savo mokytoja Lina Mockuviene.

Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Pašilaičių klasės mokinys Antanas Pauža su savo mokytoja Jovita Čepaitytė - Blože.

Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Baltupių klasės mokiniai Deividas Achranovičius, Gustina Venckutė, Ūla Žiūraitė, Tomas Morkūnas su savo mokytoja Eledija Kanevičiene.