YAMAHA Muzikos Mokykla - Seskines vasaros stovykla 2016

Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Šeškinės ir Žvėryno klasių vasaros stovykla!

Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Šeškinės ir Žvėryno klasių mokinių atostogos kaimo turizmo sodyboje „Antalakaja“ 2016, birželio 06-16 d.

Devintus metus Vilniaus YAMAHA muzikos mokyklos Šeškinės klasės mokiniai ir jų mokytoja Vaiva Karklelienė vasaros atostogas pradeda stovykloje. Penktus metus stovyklautojai renkasi jaukią ir svetingą kaimo turizmo sodybą „Antalakaja“, esančią Labanoro regioniniame parke.
Birželio pradžia puikiais vasaros orais dar nelepino, bet ... kokie vėjai pūtė stovykloje? Taigi –
Rožinis Rytys žadindavo muzikos garsais... Ir mes grojome, dainavome, kūrėme.
Pietys Pasakiškai kvepėjo žolelėmis ir žolynėliais... O mes? Gardžiai valgėme, ilsėjomės, skaitėme.
Šiaurys Šilku Šnabždėjo vakare pasislėpęs... Šilko skaras tapėme, piešėme, dienoraščius rašėme.
Violetinis Vakaris Valiūkiškai žaidė ir išdykavo... Žaidėme, sportavome, tradicinių vakaro siurprizų laukėme.
Žaismingos, žaižaruojančios, žėrinčios jau įsibėgėjančios vasaros linkime ir Jums! Atostogaukite su malonumu ir Palankių Jums Vėjų po vasaros burėmis!

YAMAHA muzikos mokyklos mokytoja Vaiva Karklelienė ir jos mokiniai

Daugiau fotografijų rasite mūsų FACEBOOK puslapyje!