Supratau

Mes:

• • stengiamės mokyti suprantamai,
  • • dirbame mažose grupėse,
  • • ypač skatiname vaikų kūrybiškumą,
  • • akcentuojame veiklą ir motyvaciją.

Mokyti suprantamai

Savo gimtosios kalbos vaikai išmoksta natūraliai bendraudami su aplinkiniais. 4 – 6 gyvenimo metais vaikai vystosi labai sparčiai. Šiame amžiuje jie savaime išmoksta ne tik kalbėti, bet ir muzikuoti. Todėl manoma, jog labai svarbu, kiek įmanoma anksčiau vaikus supažindinti su muzika. Ši vystymosi fazė reikšminga ir tolesniam vaikų intelekto bei muzikinių gebėjimų vystymuisi.

Mes nuolat kuriame ir mokiniams siūlome naujas programas, daug dėmesio skiriame pedagogų paruošimui bei jų kvalifikacijos kėlimui.

Parodomosios pamokos nemokamai! Pasinaudokite šia puikia galimybe susipažinti su mumis!

Užsiėmimai grupėms

Kodėl mūsų užsiėmimai vyksta grupėse? Grupės nariai mokosi vieni iš kitų. Vieni moka šiek tiek daugiau ar greičiau įsisavina medžiagą. Tokie mokiniai gali padėti lėčiau besimokantiems ir silpnesniesiems. Silpnesnieji skatinami sekti geriau besimokančiųjų pavyzdžiu. Grupėje visi lygūs! Mes norime, kad visi mokytųsi su malonumu ir patirtų atradimo džiaugsmą.

Kūrybiškumas

Mes mokome Jūsų vaikus būti kūrybingais. Aišku, kad galėtum kurti, turi susipažinti su muzikinėmis taisyklėmis. Tačiau tik kurdami Jūs galite įgyvendinti savo idėjas !

Veikla ir motyvacija

Specialiai parengti pedagogai nuolat skatina kurti. Jie moko improvizuoti, aranžuoti bei kitaip paįvairina užsiėmimus. Užsiėmimų metu grojame smagius įvairių stilių ir laikotarpių kūrinius. Mokytis padeda modernios kompiuterinės mokymo priemonės: disketės, kompaktinės plokštelės, midi failai ir kt.

Mūsų moto: „Mokytis su malonumu !“

YAMAHA muzikos mokyklos pasaulyje

YAMAHA muzikos mokyklas Jūs rasite visame pasaulyje. Šiandien jas lanko apie 700 000 mokinių , kuriuos moko per 20 000 aukštos kvalifikacijos dėstytojų. YAMAHA muzikos mokyklų gimtinė yra Japonija, kur jos atsirado kaip ankstyvojo muzikinio lavinimo sudedamoji dalis 1954 m.