Supratau

Robis

... programos, kuri sukurta vaikams nuo 4 mėnesių amžiaus, pagrindinis veikėjas – ruoniukas. Taikant „Robio“ programą, vaikų muzikiniai gebėjimai lavinami pasitelkus paprastas istorijas. Atsižvelgiant į vaikų sensomotorinius įgūdžius bei taikant šiuolaikines informacijos perteikimo priemones ir metodus, vaikams siūlomi įvairūs būdai susipažinti su muzika. Šioje programoje vadovaujamasi „laisvojo atradimo“ principu. Kiekvienas vaikas su pasauliu gali susipažinti taip, kaip nori jis. Kartu dainuodami, grodami, klausydamiesi muzikos ir judėdami, mes tik padedame vaikui. Tėvai šioje programoje ne vadovauja, bet stebi.

Kas gali mokytis?

4 mėnesių – 2 metų amžiaus vaikai

Mokymo priemonės:

Knyga ir kompaktinė plokštelė tėvams

Programos trukmė:

apie 1-ius metus