Supratau

Mokyklinio amžiaus vaikams, paaugliams ir suaugusiems

YAMAHA muzikos mokykla

... kviečia visus, norinčius išmokti groti instrumentu muzikinės grupės sudėtyje arba pagilinti savo jau turimas žinias ir sugebėjimus. Susipažinsite su klasikos, rock, pop, funk, jazz ir latin stilių muzika.

Jus mokys kvalifikuoti mokytojai, pamokose naudodami profesionaliai aranžuotus kūrinius. Tai ne tik skatins norą mokytis bet ir leis tai daryti su malonumu!

Instrumentiniai užsiėmimai vyksta mažose grupėse. Grupės nariai kartu mokosi įvairių stilių ir laikotarpių repertuaro kūrinius. Mes laviname ne tik grojimo technikos įgūdžius, bet ir klausą, suteikiame muzikos teorijos pagrindus. Savo mokiniams parengėme knygas ir kompaktines plokšteles, kuriose įrašyti visi grojami kūriniai. Kompaktinės plokštelės padės groti klasėje bei mokytis namuose. Instrumento užsiėmimus gali lankyti vaikai, jaunimas ir suaugusieji.